CK Provízny predaj

Vážený Partner,

Cestovná kancelária ONEWORLD Travel s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu cestovného ruchu už vyše 20 rokov. Sme najväčší "Cruise" špecialista - s celkovo najvyšším počtom predaných plavieb v SR.
 

Naša ponuka

Ako jediní na Slovensku máme v našom portfóliu kompletnú ponuku vyše 30 lodných spoločností z celého sveta, pričom pre viaceré z nich sme dokonca v pozícii "Preferred Partner" pre Slovenskú Republiku
Od takzvaných mainstream spoločností ako MSC, Costa, AIDA či Princess, cez rodinné fun zábavné spoločnosti ako napr. Carnival alebo Royal Caribbean, až po skutočné luxusné VIP značky ako napr. Silversea či Regent Seven Seas; ale aj megaplachetnice; či expedičné a špeciálne plavby pre skúsených cestovateľov ako napr. Hurtigruten.
 
Na našej stránke uverejňujeme kompletnú ponuku 17 plavebných spoločností: AIDA, Azamara, Carnival, Celebrity Cruises, Celestyal Cruises, Costa Cruises, Cunard Line, Holland America Line, Hurtigruten, MSCNCL, Oceania Cruises, P&O, Princess Cruises, Regent Seven Seas, Royal Caribbean a Silversea.
Trasy, ceny a obsadenosť týchto plavieb sú aktualizované automaticky raz za deň.

Vyhľadávač na webovej stránke www.luxusneplavby.sk umožňuje vyhľadávanie plavieb podľa viacerých kritérií:

  • Dátumu - s možnosťou presného ohraničenia výberu 
  • Destinácie
  • Lodnej spoločnosti
  • Konkrétnej lode
  • Dĺžky plavby
  • Prístavu nalodenia

Naším osobitným produktom sú obľúbené Plavby s delegátom, ktoré sú taktiež v ponuke aj cez provízny predaj.

Uvádzané ceny plavieb na osobu sú platné pri obsadenosti dvomi osobami v kajute, takže prvú informáciu môžete dať klientovi okamžite podľa našej stránky. Cena za 3, 4. a prípadne ďalšie osoby v kajute je na vyžiadanie.
Pri každej plavbe je taktiež uvedená kompletná informácia o tom, čo uvedená cena zahŕňa a nezahŕňa.

Informácie o trasách, aktuálnej obsadenosti a nacenenie plavieb ostatných lodných spoločností poskytneme na vyžiadanie.

Kompletná ponuka produktov v CK ONEWORLD Travel s.r.o. 

Sme renomovanými špecialistami na predaj okružných plavieb, ale k našej ponuke patrí aj zabezpečovanie leteniek (sme členom IATA) a ubytovania, kongresová a motivačná turistika, cestovné poistenie a iné.
Cestovná kancelária ONEWORLD Travel s.r.o. je poistená proti úpadku.

Okrem sprostredkovaného provízneho predaja plavieb vyše 30 spoločností naším partnerom ponúkame aj bezplatné zaškolenie, priame vstupy do rezervačných systémov, dodávame im propagačné materiály a brožúry, organizujeme tematické workshopy, edukačné plavby FamTrips a organizované návštevy lodí ShipVisit.
A ako jediní poskytujeme bezplatne aj zobrazovanie našej kompletnej ponuky priamo na webových stránkach naších partnerov, cez tzv. embedovanie.

Embedovanie našich dát na stránke vašej CK

Ako jediný poskytovateľ v rámci EMEA trhu ponúkame našim partnerským CK jedinečnú možnosť vložiť si našu kompletnú ponuku s aktualizovanou obsadenosťou a cenami plavieb, priamo na Váš firemný web. 

Táto služba je pre našich partnerov BEZPLATNÁ.

Embedovaním stránky www.luxusneplavby.sk priamo do stránky vašej CK získate pre vašich klientov možnosť vyberať si a rezervovať z aktuálnej ponuky vyše 15.000 plavieb.

Ako to funguje?

Náš vyhľadávač, umožňujúci vyhľadávanie plavieb podľa viacerých kritérií, spolu s výsledkami tohto vyhľadávania, bude na vašej stránke zobrazený ako jej grafická súčasť, pri zachovaní vašej hornej lišty a bočného menu.
Naše dáta sa aktualizujú automaticky raz za 24 hodín. 
Logo a ani žiadne informácie o CK ONEWORLD Travel s.r.o. –LuxusnePlavby nie sú na týchto stránkach viditeľné.

Embedovanie našich dát je možné vkladať aj na stránky vytvorené cez CeSYS.

Ako to vyzerá v praxi si môžete pozrieť napríklad na PharmaeducaEzotourAquasunEnjoy ...

S klientom komunikujete iba vy

Ak si klient vyberie prostredníctvom vašej stránky niektorú plavbu a cez formulár zašle svoju požiadavku, jej kópiu dostanete mailom automaticky aj vy, na vami vybranú mailovú adresu. Predajca plavieb z nášho tímu požiadavku spracuje a odpoveď odošle iba na vašu mailovú adresu. Vy podľa svojho uváženia môžete našu ponuku dodatočne upraviť a personalizovať, než ju klientovi sám prepošlete.
S klientom potom ďalej komunikujete priamo vy, my ho nijako nekontaktujeme, a to ani po uskutočnenom (či neuskutočnenom) predaji.

Aktivácia našich dát je super jednoduchá

Ak máte záujem o embedovanie našich dát, prosím kontaktujte nás. V požiadavke prosím uveďte:
· základné informácie o CK
· meno kontaktnej osoby
· url adresu (web), na ktorý si prajete dáta embedovať    
· emailovú adresu, na ktorú vám od klientov budú chodiť požiadavky a na ktorú vám budeme zasielať ponuky
· vyplnenú a podpísanú Zmluvu o obchodnom zastúpení a Zmluvu o spracúvaní osobných údajov (viď prílohy nižšie)

Náš IT na základe týchto informácií vytvorí link, ktorý si vložíte vy (alebo váš IT) na váš web. Je to veľmi jednoduchý a rýchly postup.

Tešíme sa na spoluprácu s vašou cestovnou kanceláriou!